חמוטל כהן, יועצת תקשורת, תוכן ודיגיטל, המתמחה בליווי תקשורתי של ארגונים וחברות ציבוריות ופרטיות. בעלת תואר ראשון (B.A) בהצטיינות בתקשורת ולימודי אסלאם ומזרח תיכון מהאוניברסיטה העברית ותואר שני (M.A) בלימודי אסלאם ומזרח תיכון, האוניברסיטה העברית.

עוסקת מזה 15 שנים בדוברות ובייעוץ תקשורתי, במסגרתם מילאתי שורה של תפקידים ובהם דוברת מרצ, דוברת עיריית בת ים ויועצת תקשורת בעיריית תל אביב. מלווה לקוחות מהמגזר הציבורי, עמותות ולקוחות פרטיים ומעניקה שירות היקפי, הכולל אסטרטגיה, יחסי ציבור, דיגיטל, כתיבת תוכן וייעוץ אישי. הניסיון הרב שצברתי לאורך השנים, ההיכרות עם התקשורת על היבטיה השונים והחיבור המתמיד לסדר היום ולמתרחש בזירות התקשורתיות השונות, מאפשרים לי להעניק ליווי ממוקד ומקצועי ללקוחותיי.

אני מאמינה שלכל ארגון או חברה יש את הסיפור הייחודי להם, שמהווה את הפוטנציאל לבולטות מעל המתחרים. אני עובדת בצמוד ללקוחותיי, לומדת את הסיפור, מסייעת בליטוש שלו, בדיוק המסרים וצועדת יחד עימם להגשמת היעדים. אני מביאה איתי מחוייבות גדולה, יצירתיות, יוזמה והרבה מאוד מוטיבציה להביא להצלחת לקוחותיי בזירות התקשורתיות השונות.